Krehër për flokët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Krehëri i imët me bisht ju ndihmon të stiloni lehtësisht flokët tuaj. Dhëmbët janë të hollë dhe janë të dizajnuara për të punuar edhe me flokët më të trashë pa u kapur apo krijuar maja dyshe, duke ju lejuar të krijoni stile të ndryshme. Praktik në përdorim.

PRODUKTE QË KENI PARË