Krehër për vetulla dhe qerpikë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo furçë e dyanshme me qime sintetike krijon qerpikë dhe vetulla të rregulluara bukur duke ndihmuar në heqjen e rimelit dhe përcakton lehtësisht vetullat.

PRODUKTE QË KENI PARË