Krehër për vetulla dhe qerpikë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kujdesuni dhe stiloni qerpikët dhe vetullat tuaja me këtë krehër 2-në-1. Furça e vetullave zbërthen dhe zbut vetullat për një pamje të pastër dhe të lëmuar, ndërsa krehja e qerpikëve ndan dhe përcakton qerpikët për një rritje mahnitëse të volumit. E përkryer për të arritur një përfundim të përsosur me përpjekje minimale.

PRODUKTE QË KENI PARË