Krem dushi Palmolive

Krem dushi Palmolive

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Do t'ju japë një ndjenjë të shkëlqyer pastërtie dhe freskie
  • Me përbërës hidratues me origjinë 100% natyrale
  • I testuar dermatologjikisht
  • Sasia: 250 ml


PRODUKTE QË KENI PARË