Krem për duart

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Krem për duart  ju ndihmon t'i mbani duart tuaja të hidratuara dhe të bukura. Kremi ju siguron  hidratim dhe ushqim intensiv, duke i lënë duart tuaja të ndjehen të buta dhe të lëmuara.
  • Sasia: 75ml

PRODUKTE QË KENI PARË