Krem për duart

Krem për duart

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Krem për duart me vaj argani. Rekomandohet për lëkurë të thatë. Hidraton thellësisht lëkurën dhe ndihmon në parandalimin e plakjes së lëkurës. I përshtatshëm gjithashtu edhe për lëkurë të ndjeshme.

  • Sasia: 75ml

PRODUKTE QË KENI PARË