Krem për duart

Krem për duart

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Krem për duart, me aromë trëndafili. Për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme. E hidraton lëkurën në thellësi. 

  • Sasia: 75ml

PRODUKTE QË KENI PARË