Krem për duart

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kremi i duarve ushqen lëkurën dhe e mban atë të hidratuar. Ka në përbërje ekstraktin e lajthise.  Të gjithë përbërësit hidratues përthithen shpejt dhe ushqejne natyrshëm duart. Me aromë frutore. 

  • Sasia: 75ml

PRODUKTE QË KENI PARË