Kultivues kopshti

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo pajisje është një vegël kopshti e përshtatshme për gërvishtjen e tokës. Gjithashtu përdoret për të reduktuar barërat e këqija dhe për të mbajtur tokën të ajrosur.

  • Përmasat: 24.5x15cm

PRODUKTE QË KENI PARË