Delagështues aromatik

Delagështues aromatik

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Aromë livando
  • Sasia: 500 ml
  • Me varëse që mund ta varni në dollap
  • Thith lagështinë dhe parandalon erën e keqe

PRODUKTE QË KENI PARË