Larës intim

Larës intim

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Larës intim, për higjienë intime delikate dhe të mbrojtur. Pastron butësisht edhe lëkurën më të ndjeshme, duke dhënë një ndjesi mbështjellëse mirëqenieje dhe freskie. Me ekstraktet e ndryshme që ka në përbërje, ndihmon në rivendosjen e ekuilibrit normal fiziologjik të pjesëve intime. Me pH 4.5 që ndihmon në largimin e baktereve.

  • Sasia: 300ml

PRODUKTE QË KENI PARË