Leckë pastrimi

Leckë pastrimi

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Leckë pastrimi e cila pastron lehtësisht çdo sipërfaqe, mund ta përdorni dhe për pastrimin e makines. 

  • Materiali: mikrofibër
  • Sasia: 2 copë
  • Përmasat: 40x55cm

PRODUKTE QË KENI PARË