Letra të lagura

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Peceta delikate të lagura për fëmijë për duart dhe fytyrën. Hidraton në mënyrë perfekte lëkurën. Me ekstrakt kamomil, pa alkool, pa parfum, me një pH natyral për lëkurën.

  • Sasia: 40 copë

PRODUKTE QË KENI PARË