Letra të lagura

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

  • Me lule lotus, Aloe Vera dhe ujë mishelar
  • Për të gjitha llojet e lëkurës
  • Testuar dermatologjikisht
  • Sasia: 40 copë

PRODUKTE QË KENI PARË