Letra të lagura për fëmijë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Pecetat e lagura janë pecetat e para Pampers të krijuara posaçërisht për të ndihmuar në largimin e butë të baktereve nga duart, fytyra dhe trupi i fëmijës suaj. Me një përbërje unike me bazë uji, e cila përmban 2 herë më shumë agjentë pastrimi. 

 

PRODUKTE QË KENI PARË