Letra të lagura për fytyrë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Këto peceta fytyre 3 në 1janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe janë të pasuruara me ekstrakt kokosi. Pastron, qetëson dhe hidraton lëkurën. Janë të përshtatshme dhe për të heq make-up. 
  • Për përdorim të përditshëm
  • Sasia: 20 copë

PRODUKTE QË KENI PARË