Limë për thonjtë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Limë për thonjtë 4 në 1, me 4 anë të ndryshme, për limimin, formimin, dhe dhënien e shkëlqimit të thonjve tuaj. E lehtë në përdorim dhe e përshtatshme dhe për përdorim profesional. 

PRODUKTE QË KENI PARË