Limë për thonjtë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Set me 2 lima për thonjtë në ngjyra të ndryshme. Ndihmojnë në limimin dhe dhënien e formës thonjve tuaj. 

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË