Lodër për kafshët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Top litar për qen

E pajisur me një unazë, e cila është perfekte kur këlyshit i kanë filluar ti dalin dhëmbët. Unaza e përtypjes mund të përdoret gjithashtu si një dorezë për ju, gjithashtu e bën të lehtë hedhjen dhe tërheqjen e lodrës.
  • Përmasat: Përafërsisht. 15 x 8 cm

PRODUKTE QË KENI PARË