Lodra plazhi për fëmijë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ky set lodrash plazhi  për fëmijë përfshin gjashtë lodra unike plazhi për t'i mbajtur fëmijët të argëtuar dhe të angazhuar. 
  • Materiali: Plastikë
  • Pjesë: 6

    PRODUKTE QË KENI PARË