Makarona me figura kafshësh

Makarona me figura kafshësh

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Makaronat janë të përshtatshme për fëmijë, pasi duke pasur formën e kafshëve e bën më argëtuese për fëmijët për të konsumuar ushqimin. Ato janë të përshtatshme për të bërë supë me qumësht të ëmbël, ose të mbushura me salcë, lëng mishi dhe të pjekura me perime, mish dhe ushqim deti.

  • Koha e gatimit: 5-7 minuta
  • Sasia: 500 g

PRODUKTE QË KENI PARË