Kolorë me majë të imët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kolorë me majë të imët 2 mm, të përshtatshëm për skicim dhe shkrim me vija të holla. Bojë me bazë uji që ofron ngjyra të shkëlqyera që aplikohen lehtë dhe përzihen me njëra-tjetrën. 

  • Sasia: 6 copë

PRODUKTE QË KENI PARË