Maskë hidratuese për duart

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Rigjallëroni duart me këtë maskë!
Të mbushura me ekstrakt të gjetheve të perilës, duart tuaja do të bëhen të buta dhe të hidratuara në vetëm 20 minuta.

Përdoreni çdo javë për t'i mbajtur ato jashtëzakonisht të buta dhe të hidratuara mirë.

PRODUKTE QË KENI PARË