Maskë Peel-off për fytyrën

Maskë Peel-off për fytyrën

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maska qetëson lëkurën tuaj dhe bën pastrim të thellë të poreve. Formula përmban ekstrakt kastraveci dhe aroma e freskët e bën seancën tuaj të maskës një burim të ri energjie. 

  • Sasia: 4x7 gr 

 

PRODUKTE QË KENI PARË