Maskë Peel-off për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maska është e përshtatshme për lëkurë normale. Me aromën e saj të freskët të ananasit ajo rigjallëron shqisat dhe lë pas një ndjenjë energjie.

  • Sasia: 5x8 gr

PRODUKTE QË KENI PARË