Maskë Peel-off për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maskë Peel-off me shkëlqim për fytyrën. Pastron poret dhe eksfoliron butësisht lëkurën në vetëm pak minuta. Në paketim praktik me mbyllje të lehtë që përmban 3 doza.

PRODUKTE QË KENI PARË