Maskë Peel-off për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maskë fytyre për lëkurë të artë. Pastron poret dhe eksfoliron butësisht lëkurën në vetëm pak minuta. Në paketim praktik me mbyllje të lehtë që përmban 3 doza.

PRODUKTE QË KENI PARË