Maskë për fytyrë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maska me xhel, xhinko dhe tërshërë e kompanisë Beauty Mask ofron kujdes maksimal falë efektit ushqyes të tërshërës. Tërshëra përdoret zakonisht në produktet anti-inflamatore të kujdesit të lëkurës për lëkurë të ndjeshme. Ekstrakti i xhinko nxit rinovimin e qelizave dhe qarkullimin e gjakut, duke i dhënë lëkurës një pamje rrezatuese dhe të freskët.

PRODUKTE QË KENI PARË