Maskë për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo maskë ushqyese e fytyrës promovon hidratim intensiv për të ndihmuar lëkurën të ndihet e freskët, duke ju lënë të ndiheni të relaksuar dhe të rifreskuar.
Me një përzierje ekstraktesh botanike natyrale dhe përbërës hidratues, kjo maskë fytyre me 3 hapa përfshin një esencë, serum dhe maskë për të dhënë hidratim optimal për ta lënë lëkurën tuaj të butë dhe me shkëlqim.

PRODUKTE QË KENI PARË