Maskë për fytyrën

Maskë për fytyrën

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo maskë është e përshtatshme për lëkurë normale, qetëson dhe i jep butësi lëkurës. Maska përmban hialuronat natriumi dhe ekstrakt avokadoje.

PRODUKTE QË KENI PARË