Maskë për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maska jonë për fytyrën është përmirësuar me vaj livando për të reduktuar shenjat dhe për të hidratuar lëkurën e thatë dhe të irrituar. Aroma sjell një atmosferë relaksuese duke qetësuar mendjen tuaj.

PRODUKTE QË KENI PARË