Maskë për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maskë për fytyrën me efekt shkëlqyes i përshtatshëm për cdo lloj fytyre.
Me ekstrakt frutash dhe lajthi. Lejoni vetes pak relaksim dhe përkëdhelni veten dhe lëkurën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.

PRODUKTE QË KENI PARË