Maskë për fytyrën

Maskë për fytyrën

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maskë për fytyrën me qymyr aktiv dhe çaj jeshil. Kjo maskë është hidratuese dhe ofron pastrim të thellë të poreve. E përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës,
Maska përbëhet nga 100% fibra natyrale dhe është produkt vegan. 

PRODUKTE QË KENI PARË