Maskë për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Kjo maskë përbëhet nga argjila e kuqe dhe ekstrakti i lajthisë. Aplikimi le një pamje të rafinuar, si dhe një ndjesi të lëmuar dhe të këndshme të lëkurës.

Aplikimi:

Vendoseni maskën në fytyrën e pastruar për rreth 15 minuta. Hiqni maskën dhe masazhoni butësisht serumin e tepërt në lëkurë.

PRODUKTE QË KENI PARË