Maskë për fytyrën

Maskë për fytyrën

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maskë për fytyrën për pastrim të thellë të lëkurës me ekstrakt vanilje. 


Aplikimi: aplikojeni në lëkurë të pastruar, lëreni të veprojë për 15-20 minuta, hiqeni dhe fërkoni serumin në lëkurë me lëvizje të lehta. Përdoreni 1-2 herë në javë.

PRODUKTE QË KENI PARË