Maskë për fytyrën

Maskë për fytyrën

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Një maskë freskuese për fytyrën e pasuruar me ekstrakt ananasi e lë lëkurën bukur të lëmuar, e hidraton dhe e lë të ushqyer. Përbërja vegane.

  • Sasia: 23 ml 

PRODUKTE QË KENI PARË