Maskë për fytyrën

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Maska është e përshtatshme për të gjitha llojet e fytyrës. Gjatë pastrimit të thellë, ajo gjithashtu i jep lëkurës një strukturë të lëmuar dhe shkëlqim. Përmban mente, ujë me gjethe rozmarine, ekstrakt bambuje, qymyr aktiv dhe ekstrakt frutash rosa canina.

PRODUKTE QË KENI PARË