Maskë për këmbët

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Jepini këmbëve tuaja trajtimin që u nevojitet dhe meritojnë me këtë maskë për këmbët. 
E krijuar me një përzierje të pasur vaji kokosi, kjo maskë për këmbët hidraton thellësisht dhe zbut këmbët tuaja, me veprim të shpejtë në 20 minuta.

  • Sasia: 2x20 ml

PRODUKTE QË KENI PARË