Mbajtëse furçash

Mbajtëse furçash

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbajtëse e përshtatshme për të mbajtur furçat dhe pastën e dhëmbëve. Në material plastikë të fortë dhe bambooje. E përshtatshme për çdo tualet. 

  • Përmasat: 7x7x11 cm

PRODUKTE QË KENI PARË