Mbajtëse për fshesat

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbajtëse që mund ta vendosni lehtësisht kudo në mur, dhe mund ta përdorni për të varur furçat, fshesat etj, duke ju mundësuar që ta mbani shtëpinë sa më të organizuar.

  • Përmasat: 95 x 95 mm

PRODUKTE QË KENI PARË