Qese ushqimi

Qese ushqimi

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbajtëset për sanduiç janë thelbësore për marrjen e mëngjeseve për fëmijët por edhe të rriturit. Në material cilësor dhe të padëmshëm. 

  • Sasia: 100 copë

PRODUKTE QË KENI PARË