Mbrojtëse për fletoret

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbrojtëse plastike e përshtatshme për fletore A5. E bërë nga material PPL, me rrathë transparente në të cilat futen fletët e fletores. I papërshkueshëm nga uji, ideal për mbrojtjen e fletoreve në shkollat fillore dhe të mesme.

PRODUKTE QË KENI PARË