Mbulesë për ushqimin

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Mbulesat plastike elastike janë të qëndrueshme dhe të forta, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe konsumit . Mund të vendosen mbi çdo tas ose enë, dhe janë të ripërdorshme. Të papërshkueshme  nga pluhuri, kështu që ju mund ta mbani ushqimin tuaj të freskët dhe të pastër.

  • Sasia: 7 copë

PRODUKTE QË KENI PARË