Miks fruta të thata

Miks fruta të thata

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Miksi me fruta të thata përmban: 

  • Kikirikë të pjekur, rrush të thatë, lajthi, bajame dhe arra të pjekura.
  • Sasia: 60 g

PRODUKTE QË KENI PARË