Ngjitëse bamboo

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ngjitësa për plagë të ndryshme, i përbërë nga 100% fibra organike bambuje dhe nuk përmban asnjë substancë të dëmshme. Ngjitësi hipo-alergjik, i ndjeshëm ndaj presionit është i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

  • Sasia: 3 copë

PRODUKTE QË KENI PARË