Ngjyra

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Plastipastel janë lapsa me ngjyra të pastra dhe rezistente, ideale për të vegjlit. J'u lejon të vizatoni vija të holla me majë, të trasha me kurrizin dhe zona të gjera me të gjithë gjatësinë e saj. 

  • Sasia: 6 copë

PRODUKTE QË KENI PARË