Ngrohëse për gishtat

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Ngrohëset për gishtat fillojnë të ngrohen automatikisht në momentin që hapet paketimi dhe ngrohtësia zgjat deri në 6 orë. Të përshtatshme kryesisht për alpinistë.

  • Sasia: 2 copë

PRODUKTE QË KENI PARË