Organizues

Organizues

Nuk ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Organizues i përshtatshëm për tualet, dhomë gjumi ose kuzhinë, për të vendosur aksesorë të ndryshëm duke ju ndihmuar ti mbani të organizuara por dhe të kurseni sa më shumë hapësirë.

  • Materiali: 100% i riciklueshëm
  • Përmasat: 19 x 7 x 14cm
  • Kapaciteti: 1.3 L

PRODUKTE QË KENI PARË