Organizues

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

PËRSHKRIMI

Organizues i përshtatshëm për tualet, kuzhinë, dhomë gjumi etj, i cili ju ndihmon të organizoni produktet tuaja dhe ju kursen shumë hapësirë.

  • Materiali: Plastik i cilësisë së lartë
  • Me thurje
  • Kapaciteti: 0.7 L
  • Përmasat: 10.5 x 11 cm

PRODUKTE QË KENI PARË