Paletë për sytë
Paletë për sytë
Paletë për sytë
Paletë për sytë
Paletë për sytë

Paletë për sytë

Ka gjendje
159 Lekë
159 Lekë
Color: 1

Transport Falas*

Në Shqipëri transporti falas për porositë mbi 2000 Lekë.*

Kthimet

Ju do iu kthehen paratë, nëse produktet janë të dëmtuara ose nuk përputhen me përshkrimin.

Cash Payment

Pagesë në dorëzim

Paratë i dorëzohen korrierit në momentin që merni porosinë.

Color: 1

PËRSHKRIMI

Paletë për sytë me 4 ngjyra. Vjen së bashku me një furçë për aplikimin e tonit, dhe me pasqyrë. Dizajn i vogël dhe mund të merret kudo me vete. E disponueshme në disa opsione ngjyrash.

PRODUKTE QË KENI PARË